Venüs Nur
Venüs Nur 11 ays önce
1-6 MART HAFTALIK BURÇ YORUMLARI
1-6 MART HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Yeni bir aya merhaba :) 

Uzman astroloğumuz Venüs Nur,  sizler için bu haftanın burç yorumunu yorumladı, haftalık burç yorumunuzu yazımızın devamında bulabilirsiniz...

 

KOÇ BURCU: Bu hafta her türlü iletişim ve haberleşme trafiginiz oldukça yoğun görünüyor. Kardeşler, yakın çevre ile konuşmalar yapıp bir araya gelebilirsiniz .Kararlar alıp uygulamak için zihniniz çok hızlı çalışırken performansinizi olumlu yonde etkileyecek . Arkanızdan sizin hakkinizda dönen laflar, sözler  dedikodular duyabilirsiniz. Veyahut sizden gizlenen bazı konular kabak gibi açığa çıkabilir, şaşırmayın. Bu hafta farkındalığıniz çok yüksek olacak .Korunma enerjinizi hissederek, gelecek planlarınızı belirleyin .Arkadaşlar ve gruplarla etkileşimde olun ;güzel fikirler doğabilir. Aşkı arayan koçlar bu hafta hic beklemedikleri büyülü bir aşkın icin de kendilerini bulabilirler .

BOĞA BURCU: Boğalar bu hafta gene her zamanki gibi para para para diyecekler .Gündemleri parayı arttırmak ve kendi gerçek değerlerini belirlemek üzerine ilerleyecek. Kariyerde güzel teklifler, başarılar, ödüller ve terfiler alabilirsiniz. Kendinizi önemli bir işe imza ararken bulabilirsiniz. Sonrasında huzurlu bir nefes alacaksınız. Yeni arkadaşlarla tanışabilir, gruplara dahil olabilirsiniz. Bu toplantıların icin de, ilişkisi olmayan yükselen boğalar güzel aşk sinyalleri ve mesajları alabilirsiniz. Çeşitli harcamalar ve alış veriş yapabilirsiniz. Isinizle ilgili satış, reklam ve medya konusunda kalıcı çözümler bulabilirsiniz. Bu süreçte bazı kararsizliklariniz ola bilir, gelen tavsiyelere açık olun ..

IKİZLER BURCU: Haftaya çok canlı ve enerjik giren ikizler yükselenler kendileri ile ilgili bazi sorularına  cevap bulacaklar .Sporsal faaliyetlerde aktif olup yeni ilgi alanları da keşfedebilirsiniz. Internet,iletişim, yurtdışı ve sosyal medyayı kullanarak iddialı işler planlayıp ortaya çıkabilirsiniz .Gelirde artış  elde edecek ve para konusunda ki sıkıntılı süreci atlatacaksınız. Bu dönemi hazırlık olarak geçirebilirsiniz.Sosyalleşmek ve partnerle keyifli vakit geçirmek isteyeceksiniz. Kilo vermek isteyenler ,diet için isabetli zamandasiniz .Sağlıginiza özen gösterin ve sakin kalmaya dikkat edin. 

YENGEÇ BURCU: Yengeçler önümüzdeki günlerde biraz yavaşlayabilir ve hareket etme istegi  azalabilir görünüyor. Algısını ve odağını kendisine  çevirip daha objektif gözlerle bakabilir. Duygusal anlamda zorlanmalar olsa da para ve  malî konularda sorunları aşma fırsatı bulabilecekler. Yeni yatırım araçlarını kullanarak hem kendilerine hem başkalarının paralarına şanslı kazançlar elde edecekler .Aile,ev ve yasam alanı ile bazı değişiklikler ola bilir.Yeni bir eve taşınma, satın alma gibi hayaller kurup planlar yapabilirsiniz. Sağlık konusunda yakın çevre veya Aile den birilerine yardımcı olabilirsiniz. Çocukları olan lar onlarla çok keyifli vakitler geçirebilir. Sosyalleşmek, aşık olmak, romantizm yaşamak için harika bir haftadasınız, kaçırmayın...

ASLAN  BURCU: Aslanlar bu hafta kendilerini  büyüme hedefleri ve planları icin de bulabilirler. Ciddi işbirlikleri yaparak yeni insanlarla tanışma fırsatları doğacak 
Büyük kararlar alıp cesaretli adımlar atabilirsiniz. Yaptığıniz iş ve meslek hayatında sosyal çevreden faydalı ve güzel öneriler var .Zihinsel ve akıcı sohbetler gündemlerinde yer alıyor. Partneri olan aslanlar bu ilişkiyi ya kopma noktasına gelecekler yada toparlayabilme adına neler yapabileceklerini konuşacaklar.Sayet bu ilişki biterse üzülmeyin, yerine yepyeni biri ile tanışabilirsiniz.Iliskisinden emin olan aslanlar ise partnerine evlilik teklif edebilirler...
 

BAŞAK BURCU: Başakların  bu hafta maddi güvende olma ihtiyaçları artabilir. Hayatlarında değişiklik yapmak ve rutinden kurtulabilmek için harcamalar yapma riski de var .Fazla acilmamaya ve gereksiz eşyalar almamaya dikkat edin .iş hayatınızda ve kariyerde çok hareketli bir zaman dilimi başlıyor.Zihinsel olarak yoğun olabileceginiz gibi karar almakta git- geller yaşayabileceğinizide söyleyebilirim.Is arkadaşlarınız veya yoneticilerinizle söz düellolarına girmemenizi tavsiye ederim.Sozlerle üzerinize gelip ,saldırabilirler. Zekanizi kullanarak tepkinizi akıllıca gösterin. Ayrıca güzel sözleşmeler ,anlaşmalar , ciddi iş toplantıları yapabilirsiniz. Oldukça şanslı bir haftadasınız. Is başvurularında bulunanlar güzel haberler alabilir .Arkadaşlarınızla buluşup eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. 

YÜKSELEN TERAZI BURCU: Güzel haberlerin ard arda  geleceği bir haftadasınız. Öğrenmek ve  bilgi alışverişinin yoğunluğu  ön planda .Yeni insanlarla tanışma fırsatları sizi bekliyor .Hukuksal davalarınızın sonuçlandığı, varolan mahkemelerinizde sevindirici karaların alındığı bir hafta olacak. Eğitim alan öğrenci teraziler bu hafta  yeni alanlar seçmeyi ve ek dal olarak okumayı planlayabilirsiniz. Sınavı olanlar başarılılar .Parasal konularda borçlar, ödemeler konusunda yeni çözümler bulup yatırımlarda hedeflediğiniz kazançları elde edebilirsiniz. Imajinizi yenileyip dış görüntünüzde güzel değişimler yapabilirsiniz.
 

AKREP BURCU: Haftaya biraz düşünceleri yoğun başlayabilir. Hayatınızdaki kadın figürleri ile bir anlaşmazlık veya bilmediğiniz bir konu gün yüzüne çıkabilir. Kafaniza takip konuyu buyutmeyin .Kendiniz için ufak değişiklikler yapıp, güzellesebilirsiniz .Is konusu çok dikkat çekici ,beklediginiz haberler geç de olsa çok sevindirici. Eşten, aileden ve her türlü ortak paralardan gelebilecek paralar var .Finansal yatırımlarınız gündeminizde olurken , kârlı işler çıkartma olasılığınız çok yüksek görünüyor .Harcamalarıniza ve borclariniza  dikkat edin çünkü fazla açılma riskiniz var .ikili ilişkilerde karşı tarafa çok çekici gelebilirsiniz,  bunu lehinize cevirebilirsiniz. 
 

YAY BURCU: Haftanın ilk günü itibariyle iş hayatınızda muthis bir yoğunluk içerisinde olabilirsiniz. Is görüşmeleri yazışmaları ile vaktin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Bu yoğunluktan sonra yorulan zihninizi ve bedeninizi dinlendirmek için kendinize ödüller verip zaman ayırma fırsatı yakalayacaksınız.Sosyal cevrenizdeki insanlarla keyifli ve sıcak anlar paylaşabilirsiniz. Her türlü hukuksal davalarda önemli kararlar alabilir ,geçtiğimiz aydan yarim kalmis işlerinizi tamamlayabilirsiniz.Evli olan yaylar eşle olan iletişimlerinizde  karsi tarafla gerginlikler olabilir ,sakin kalmanizda faysa var ..
 

OĞLAK BURCU: Ailevi ilişkiler oldukça güzel. Kariyerde yöneticiler ,iş arkadaslari ile getirisi güzel işler ve planlamalar yapılabilir. Bu işler sayesinde kalıcı başarılar elde edebilirsiniz. Dikkatler üzerinizde olacak .Is ortamında çeşitli değişiklikler ola bilir, takım çalışmalarına öncülük edip çok yorulabilrsiniz.Ancak çalışmıyor veya iş haberi bekliyorsanız, birdenbire hızlı bir tempo ile ise başlayabilirsiniz .Sağlığınız dikkat çekici, daha önceden ihmal edilen testler ,kontroller varsa  mecburi bir doktora görünebilirsiniz. Sosyallesip stres atmak için küçük hobilerle ilgilenebilirsiniz. 
 

KOVA BURCU: Hayata karşı bakış acınızi, inançlarınızi, potansiyellerinizi 
Gözden gecirmeyle haftaya başlıyorsunuz. Duygusal anlamda üzerinizde bir ağırlık hissedebilirsiniz.Bu durum çok hızlı geçecek .ikili ilişkilerinizde sorgulayıcı olabilirsiniz. Is ilişkileriniz,kariyerle ilgili konularınız oldukça Dikkat çekici görünüyor. Bazı kovaların ailevi konuları ve gündemleri olabilir.Çocuklarınızla yakından ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz.Hafta sonu partnerle ve arkadaşlarınızla birlikte vakit geçirebilirsiniz. Aşk hayatınızda bir ilişkiyi dengelemek ve karşı tarafla iletişim konusundaki problemleri çözmek için mücadeleler verebilirsiniz. 
 

BALIK BURCU: Para ,banka,borclar ,krediler ,ödemeler derken haftanın ilk günü gundemiz finansal konularda olacak. Bu tabı her balık yukselenin  hayatına gore nüksedecek .Kimine para gelirken kiminden de para cikislari olacak. Hayattan beklentilerinizi ve hayallerinizi sorgulayıp izlediğiniz rotada ufak değişimler yapabilirsiniz. Kendi işi olan balık burçları bu hafta iş çevresindeki tanıdıkları ile ortak işlerde başarlı sonuçlar elde edebilirler. Evinizde, eşyalarınızda yapmak isteyip de yapamadığınız tüm değişiklikleri yapma vakti .Evdeki sorunları çözmek, taşınmak için de uygun enerjiler var .Ayrıca bekar olan balıklar evlilik karar i alabilirler....Siz de sitemizde fal baktırmak isterseniz veya kişiye özel doğum haritası analizi yaptırmak isterseniz sitemiz www.cingenen.com dan en yetenekli yorumculara ve astrologlara hayatınızla alakalı tüm konulara dair özel yorum alıp tüm sorularınızın yanıtlarını alabilirsiniz. 
 Ayrıca sitemiz hakkında bilgi almak ve diğer herhangi bir soru veya sorun hakkında müşteri temsilcilerimize 0850 346 2138 numaralı hattı arayarak ulaşabilirsiniz. Veya sitemizde mevcut bir üyeliğiniz var ise sitemizin iletişim kısmından ücretsiz bir şekilde destek talebi oluşturarak temsilcilerimizden bilgi ve yardım alabilirsiniz..

Keyifli fallar dileriz :)

Sevgilerimizle...
www.cingenen.com