Derrin Çağlar
Derrin Çağlar 1 yıl önce
8- 14 MART HAFTALIK BURÇ YORUMLARI
8- 14 MART HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

 

Kadınlar insanoğlunun en önemli hazinesidir...nitekim her erkek de bir kadından doğar,,, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar gününüz kutlu olsun ! Birlikte nice mutlu ve umut dolu seneler geçirmek dileğiyle... 

 

 

Uzman astrologlarımız sizler için bu haftanın burç yorumlarını hazırladı, yorumunuzu yazımızın devamında bulabilirsiniz...

 

 

 

 

 

 

 

8 - 14 MART HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

 

 

KOÇ BURCU:Bu hafta yükselen koçlar hic beklemedikleri süpriz bir olay yasayabilirler .Bu yaşanılan olay kendiliğinden bir zorluğu kolaylığa dönüştürecek. Gökyüzü kutsal zamanda emeğiniz karşılığını verecek ve aklınızdaki sorulara enteresan cozumler bulabileceksiniz.Derinlesmek ,meditasyon yapmak ve kendi kendinizi sifalandirmak için mükemmel bir haftadasınız.Haberlesme ve iletişim trafiginiz oldukça yoğun görünüyor . Aşkta partnerinize çok fazla kontrolcü yaklaşmayın. Beklenmedik para giriş çıkışları olabilir. 

 

 

 

 

 

BOĞA BURCU :Bu hafta yükselen boğalar yaşam standartları içerisindeki yapmak istedikleri değişikliklere ayak uydurmaya ve alışmaya çalışıyorlar .Aynı zamanda gelecekte gerçekleştirmek istediğiniz hayalinize somut planlarla bir adım daha yaklaşabilirsiniz.Bugün yaptığınız bu küçük eylem ileride olumlu sonuçlar doğuracak.Bu hafta para akışıniz çok hızlanacak .Sosyalleşmek özel birini bulmak için fırsatlar sizinle. Ilişkisi olan boğa yükselenler partnerinize karşı tutarlı olmaya ve birlikte zaman geçirmeye çalışın. 

 

 

 

 

 

 

IKİZLER BURCU :Haftaya oldukca dinamik ve hareketli bir giris yapacaksiniz .Yükselen ikizlere özellikle mesleki kariyerleri ve iş konusunda ayaklarına gelecek olan fırsatlar var .Gelen bu firsat uzun vadede bir dönemin hazirlik sureci olacak.Su ara hayati anlamakta biraz güçlük çeksenizde ;kadersel olarak gökyüzünden tam destek aliyorsunuz.Para konusunda kazancininizi arttirabilmek adina yeni kaynaklar arastirabilirsiniz.Sağlığınız oldukça iyi .Askta iliskisi olanlar çok tatlı ve keyifli sohbetler edecekler, hatta birkaç ay sonrası için ufak bir tatil planı yapabilirler .

 

 

 

 

 

YENGEÇ BURCU:Yükselen yengeçler bu hafta karşılikli muhatap oldukları kişilerle ekstra görüşmeler yapabilirler .Haftayi biraz yoğun geçirirken sıkışmışlik hissedebilirsiniz. Ara ara molalar vermeye ve dinlenmeye özen gösterin.Eşiniz veya ortağınızla elde edilen gelir ve paralari gözden geçirmek hesap yapmak için isabetli bir hafta olacak. Kullandığınız yatırım araçlarında çok strese girmeden ufak riskler alabilirsiniz.Bunun dışında hayatınızın herhangibir karesinde hayal ettiğiniz olması imkansız dediginiz bir şey gerçekleşebilir. Niyetlerinizi ve dileklerinizi belirleyin ,vazgeçmeyin. Aşkta beklenmedik tanışmalar var .

 

 

 

 

 

ASLAN BURCU:Yukselen aslanlarin geçtiğimiz haftadan beri iş hususunda bir atilim seçenekleri mevcut.Alternatif fikirlerin çeşitliliği biraz kafa karışıklığı yaratmış olabilir, mümkün olduğunca şıklarınızı sadelestirmeye çalışın. Dogru secimi yaptığınız takdirde başarılar ve kazançlar elde edeceksiniz .Ortak yaptığınız tüm ışlerin getirisi yüksek olacagi icin insanlarla işbirliği yapmanızda fayda var .Aşk hayatinizda yeni bir teklife çekingen yaklaşabilirsiniz.Zihninizi degil, kalbinizin sesini dinleyin. Bu kişiyi anlamaya ve tanımaya çalışın. Ileride sizi tamamlayacak eş adayınız olabilir .

 

 

 

 

 

BAŞAK BURCU:Eşiniz veya ortaginizdan bir teklif bir öneri var .Karşı tarafın bu isteğine mutlaka cevap verin ve değerlendirin. Ilerleyen süreçte taraflar için çok pozitif sonuçlar elde edebilir, bu sayede sosyal statünüzü bir tık daha yukarı taşıyabilirsiniz. Emeklerinizin meyvesini alacaksiniz.Para konusunda rutinin disinda beklenmedikler borclar alacaklar çıkabilir, sorun etmeyin. Hayatınıza girmiş veya girecek olan yeni biri ile önümüzdeki bir yıl lik süreçte evlilik kararı alabilirsiniz. 

 

 

 

 

 

TERAZI BURCU:Is ve çalışma ortamında yenilikler ve değişiklikler olabilir. Is arayışında olanlar bu hafta bekledikleri güzel haberleri alabilirler .Kendi işini yapan terazi yukselenler ise aradıkları doğru elemanı bulabilecekler .Bu hafta iş güç oldukça keyifli ve aktif geçecek. Sağlıkta kontrol edilmesi gereken bir durum sozkonusu olabilir.Yeni bir hobiye başlamak isteyebilirsiniz yada uzun zamandır uğraştığınız bir hobinizi ufak çapta bir ise kazanca çevirebilirsiniz .Askta bitişler ve başlangıçlar olabilir .Karar alırken fevri davranmayın. 

 

 

 

 

 

AKREP BURCU:Akrepler bu hafta kendilerini baştan aşağı yenilemek değişmek isteyebilirler. Bunun için beklemenize gerek yok ,yapın.Uzun soluklu bir yapılanma içerisinde olduğunuz unutmayin .Geçmişte çaba sarfettiğiniz bir konuyu askıya alabilir, şimdi bambaşka yepyeni bir konuya ,bir ise başlangıç yapabilirsiniz.Gelirinizi arttirmak icin yeni anlasmalara imza atabilirsiniz.Askta bugüne kadar hayalinizde çizdiğiniz partner profilini karşınızda bulabilirsiniz .Çocuk sahibi olamak isteyen akrepler supriz haberler alacaklar. Bu hafta oldukça güzel 

ve şanslı..

 

 

 

 

YAY BURCU:Bu hafta yükselen yaylara gökyüzü mesajlar gönderiyor. Algılarınızı en üst seviyede tutmaya çalışın. Iç dünyanızda sizi heyecanlandıran uyarılara dikkat edin.Gördüğünüz rüyalar, hisleriniz ve sezgileriniz sizi adeta bir yere sürüklemek istiyor Mart ayını bu acıdan güzel değerlendirin .Duygu ve düşüncelerinizi pozitif tutmaya odaklanin.Askta sizin seçtiğiniz kişi değilde, sizi seçen seven kişiye yönelin diyor bu hafta .Evinizde , yasam alanlinizda yapmak istediğiniz değişiklikleri veya tadilat işlerinizi yapabilirsiniz. Ev ,arsa alim satımı için şanslı ve bereketli bir haftadasiniz .

 

 

 

 

OGLAK BURCU:Yukselen oğlaklar bu hafta önemli kararlar alacaklar.Aldiklari bu kararlar sayesinde haftaya hızlı bir yol haritası çizecekler .Finansal konularda para kazanmakta ve gelir elde etmekte ıslerinizi kolaylaştırmak ve süreci keyifli hale getirmek için çeşitli yollar bulabilirsiniz. Borç alma verme konuları gündemde olabilir .Kardeşler ve yakın çevreden güzel haberler gelebileceği gibi herhangibir konuda onlara yardım etmek durumunda kalabilirsiniz .Aşkta her an gelecekte yanınızda olacak eş adayı ile tanışabilirsiniz.

 

 

 

KOVA BURCU:Haftanın en şanslısı olan siz yükselen kovalar küçük bir fikri veya yatırımı büyük bir servete dönüştürebilirsiniz. Bire on kazanma bereketinizi çoğaltma ve büyütme firsatlatiniz var. Etrafınızdan gelen tavsiyeleri dinleyin. Çok aşırı strese girmeden para ile her türlü gelişime sıcak bakın. Geliriniz misli misli artacak.Yalniz olan yükselen kovalar çok heyecanlı biri ile iletişime geçebilirler..Sağlıginiz için beslenmeye dikkat .Çocuklari olan ebeveyn kovalar ise onlarin eğitimleri için yeni bir kurs veya özel ders ile ilgili görüşmeler yapabilirler. 

 

 

 

 

 BALIK BURCU:Yukselen balıkları önemli bir hafta bekliyor.Hayatlarinda yeni bir gündem belirleyip onun üzerinden ilerleme ve büyüme potansiyeli elde edecekler ,.Kendinizde ve karakterinizde hic bilmediğiniz yönlerinizi keşfedebilirsiniz. Bu hafta gökyüzü tüm isteklerinizi gerçekleştirmek icin size bolluk bereket dağıtacak. Nasipletinizi almak için niyet edin ve bunu mutluluğa dönüştürün. Huzurla yaptığınız isabetli başlangıçlar önümüzdeki bir yıllık süreçte size mucizeler sunacak ..

 

 

 

*** 

Sizde fal baktırıp özel hayatınızla alakalı merak ettiğiniz tüm sorularınızın cevaplarını almak veya kendinize özel doğum haritanızı çıkarttırıp yorumlatmak isterseniz uzman astrologlarımız ve en yetenekli yorumcularimiza fal gönderebilirsiniz... Aklınıza takılan ekstra soru ve bilgi almak istediğiniz konular için bize 0850 346 2138 numaralı hattı arayarak ulaşabilir veya mevcut üyemizseniz sitemizin iletişim bölümünden destek talebi oluşturarak müşteri temsilcilerimizden yardım alabilirsiniz...

 

 

Keyifli fallar dileriz:)

 

 

Sevgilerimizle..

www.cingenen.com