Gencay Ak
Gencay Ak 1 yıl önce
Katina Aşk Falı hakkında Herşey
Katina Aşk Falı hakkında Herşey

Günümüzde pek çok fal çeşidi bulunmaktadır. Bunlardan birisi de katina falı olmaktadır. Diğer fallara göre pek çok yönden farklı olması nedeniyle katina aşk falı nedir sorusu çok sık sorulmaktadır. Katina aşk falı kişilerin aşk hayatları ile ilgili bilgileri en doğru şekilde vermesi ile ünlü bir fal çeşidi olmaktadır.

  Katina Aşk Falı Nedir?

  Katina deste falı, diğer adı ile katina aşk falı nedir sorusu son yıllarda gündem olan sorulardan birisidir. Aşk falı olarak bilinen katina falı İzmirli meşhur Falcı Katina adı ile bütünleşen bir fal olmaktadır. Kartla bakılan bu falda 65 adet kart bulunmaktadır. Özellikle aşk ile ilgili konularda oldukça iyi sonuçlar verdiği bilinmektedir. Ayrıca mitolojik bir arka planı olan fal çeşitlerinden birisidir. Kartlarda bulunan karakterlerin geçmişte yaşamış kişiler olduğuna ve fal üzerinde etkili olduğuna inanılmaktadır.

  Online Katina Aşk Falı

  Deste falı, aşk falı veya katina falı gibi farklı isimleri bulunan bu fal çeşidinde kartlar kullanılarak bakılmasından dolayı genellikle tarot falına benzetilmektedir. Fakat bu falın mitolojik dayanakları bulunmaktadır. Toplamda 65 karttan oluşan bu falın destesinin kartlarındaki kişilerin geçmişte yaşadığına inanılmaktadır.

  Katina aşk falında 35 farklı sembol bulunmaktadır. Maglar, elementler, insanlar, atlar gibi sembollerden oluşmaktadır. Bu falda sonuç olarak tutulan dileğin kabul olup olmamasına bakılır. 4 farklı elemente ayrılan fal imparatorluk haçı şeklinde açılmaktadır. Fakat farklı açılma çeşitleri de bulunmaktadır. En net cevapların ise haç açılımında alındığı bilinmektedir. Online katina aşk falına baktırmak için cingenen.com sitesinden yardım alabilirsiniz.

  Katina Falı Açılımları

  Katina aşk falı farklı çeşitlerde açılabilmektedir. Dört farklı yöntem ile açılan bu falın her açılımı farklı konulur ve yön verilir. Bu konular gene olarak aşk üzerine olmaktadır. Katina aşk falının açılımları şu şekildedir:

  - Karar Açılımı: Bu kart açma yöntemi genellikle bir konuda kararsız kalındığı zaman veya bir karar vermek istenildiği zaman kullanılır. 7 kart ile açılım yapılır ve bu açılımda hangisi benim için doğru seçenek sorusunun cevabı aranır.

  - 3 Kart Açılımı: Bu yöntem en eski kart açma yöntemidir. Geçmiş, şimdiki zaman ve gelecek hakkında karar veren bir yöntemdir.

  - İlişki Açılımı: Bu yöntem aşk, dostluk gibi ilişkilerin gidişatı hakkında bilgi vermek için tercih edilen bir yöntemdir.

  - Haç Açılımı: Gelecek hakkında bilgi aktaran açılımdır. 10 kart ile bakılmaktadır.

  Katina Aşk Falı Kartları ve İsimleri

  Katina aşk falında 65 kart bulunmaktadır. Bu kartların farklı anlamları bulunur. Fakat bu anlamlar sabit değildir. Fal bakan kişi bu kartları içeriğe göre yorumlayabilir. Katina aşk falında yer alan kartlardan bazıları ise şunlardır:

  - Çapa Kartı

 - Çiçek Kartı

 - Tilki Kartı

 - Dağ Kartı

 - Bahçeler Kartı

 - Anahtar Kartı

 - Yıldız Kartı

 - Alyans Kartı