Sistemimiz Nasıl Çalışıyor ?

Merhabalar, öncelikle www.cingenen.com adresine gösterdiğiniz ilgi ve güven için çok teşekkür ederiz..

Fal baktırmak istiyorsanız eğer öncelikle sitemize üye olmalısınız, daha sonra fal kredi paketlerinden dilediğinizi satın alabilirsiniz. Fal kredi paketi aldıktan sonra yorumcularımızdan herhangi birini seçiniz, seçtiğiniz yorumcunun resminin altında yer alan " fal baktır " butonuna basınız.sonrasında açılan sayfada isim,yaş,meslek bilgilerinizi yazacağınız bir form çıkacaktır, forma gerekli bilgileri doldurun, ve formun altındaki soru yazma kutucuğuna sormak istediğiniz soruları yazın, falınıza genel olarak da bakılabilir fakat yorumcularımızın konsantre olup daha sağlıklı yorum yapabilmeleri için aşk iş veya genel hayatınızla ilgili soruları sorun ve daha sonrasında ise falı gönder butonuna basarak falı yorumcumuza gönderebilirsiniz.

Falınız en geç 1 gün içerisinde yorumlanır ve teslim edilir, falınız yorumlandığında size falın yorumlandığına dair bilgi maili gönderilecektir.fal yorumunuzu inceledikten sonra ekstra sorularınız olursa eğer sorularınızı da yorumcumuza iletebilirsiniz.verdiğimiz hizmetin kalitesini ölçümlemek amacıyla fal yorumunuzdan sonra görüşlerinizi yorum kısmına yazmanızı rica ediyoruz. Ayrıca o ay içerisinde en çok fal baktıran kişilere çeşitli hediyelerimiz bulunmaktadır, ay içerisinde en çok fal baktıran 5 kişiye hediye olarak web sayfamızın logosunun da üzerinde bulunduğu kahve fincan takımlarını hediye olarak kargoyla göndermekteyiz, kahve fincan takımı istemeyen kişiler ise istedikleri yorumcuya ücretsiz fal gönderebilirler. "Ne fincan takımı istiyorum, ne de hediye fal istiyorum" diyorsanız eğer o zaman size hediye olarak sitemizle anlaşması olan Yaşam Koçumuzdan bir seans ücretsiz hizmet alabilir ve istediğiniz konu hakkında danışmanlık alabilirsiniz.. Yaşam koçluğu seansı isteğinize göre şekillenir, yani mesela skype veya whatsapptan görüntülü konuşabilir, veya telefonla danışmanlık alabilirsiniz. Yorumcularımız fal ücretlerini kendileri belirler, siteye yeni gelen yorumcularımızın bakacağı ilk 3 fal 10 liradır, ilk 3 faldan sonra fal ücretini yorumcu belirler. Fal baktırdıktan sonraki 2 gün içerisinde yorumcuya fal sonrasında ekstra sorularınız olursa eğer ücretsiz olarak soru sorabilirsiniz. Ayrıca falınız hakkındaki görüşlerinizi belirtebilirsiniz, yapacağınız yorumlar yorumcumuzun profilinde yayınlanır. Yapacağınız yorumlara göre her ay yorumculara statü verilir, mesela o ay herkesin çok beğendiği bir yorumcuya yönetim 5 yıldız verir ve böylelikle o yorumcu Platin yorumcu statüsü kazanır. 4 yıldızlık yorumcu Gold yorumcu olur, 3 yıldızlık yorumcu Gümüş yorumcu olur. 1 ve 2 yıldızlık yorumcular ise Standart yorumcu olurlar.

Yorumcular kendi tercihlerine göre yorum türü belirler, kimi yorumcular sesli yorum yapar ( yani yorumcu falınızı yorumlarken ses kaydı hazırlar ve o ses kaydı size iletilir ) , kimi yorumcular ise yazılı yorum yapar, Yorumcularla yapacağınız görüşmeler siz ve yorumcunun arasında özel olarak kalacaktır. Gizliliğinize önem veriyoruz ve yasalarımız gereği tüm görüşmeleriniz siz ve yorumcu arasında gizli olarak kalacaktır. Dilediğiniz yorumcuyu seçebilirsiniz ve her türlü sorunuz için sitemizin İletişim kısmındaki formu doldurup bize gönderebilirsiniz veya 0850 441 10 29 numaralı hattı arayarak müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz. Geleceği Yaradan dışında kimse bilemez, yorumcular kendi hisleriyle danışanlarına gelecek ile alakalı tahminlerde bulunabilirler sadece.. Bu tahminlerin doğruluğunu ise zaman gösterecektir..Keyifli fallar dileriz :)

Bize olan güvenin devam etmesi dileğiyle..

Sevgilerimizle...