Değerli üyelerimiz merhabalar

öncelikle sitemiz www.cingenen.com ailesine gösterdiğiniz ilgi ve güven için çok teşekkür ederiz..

Fal baktırmak istiyorsanız eğer öncelikle sitemize üye olmalısınız, üye olduktan daha sonra fal kredi paketlerinden dilediğinizi satın alabilirsiniz. Dilerseniz 10 liralık paketi de alabilirsiniz fakat sizler açısından çok daha ekonomik olabilmesi için 69 TL değerindeki fal paketinizi almanızı tavsiye ederiz, çünkü 69 TL ve üzeri alım yapılan tüm paketlere 20 TL değerinde falkredi de ayrıca sitemiz tarafından otomatik olarak hesaplarınıza yüklenmektedir.. böylece uygun fiyata doyasıya fal baktırma keyfi yaşayabilirsiniz :)

Fal kredi paketi aldıktan sonra yorumcularımızdan dilediğiniz herhangi birini seçebilirsiniz, seçtiğiniz yorumcunun resminin altında yer alan " fal baktır " butonuna bastıktan sonrasında açılan sayfada isim,yaş,meslek bilgilerinizi yazacağınız bir form çıkacaktır, forma gerekli bilgileri doldurun, ve formun altındaki soru yazma kutucuğuna sormak istediğiniz soruları yazın, yorumcularımız fallarınıza genel olarak da bakalabilirler fakat yorumcularımızın konsantre olup daha detaylı ve sağlıklı yorum yapabilmeleri için aşk iş veya genel hayatınızla ilgili kafanıza takılan özel sorularınızı sorarsanız çok daha net cevaplar alırsınız,, fal gönderme formunu doldurduktan sonrasında ise falı gönder butonuna basarak falı yorumcumuza gönderebilirsiniz.

Gönderdiğiniz fallar aynı gün içerisinde yorumlanır, falınız yorumlandığında size falın yorumlandığına dair bilgi maili gönderilecektir.fal yorumunuzu inceledikten sonra ekstra sorularınız olursa eğer fal yorum sayfanızın altında yer alan mesaj kutucuğuna ekstra sorularınızı da yazarak yorumcularımıza iletebilirsiniz..

Sitemiz her geçen gün sizlerin sayesinde daha çok büyüyor ve bundan dolayı size şükranlarımızı sunuyoruz,, hepiniz bizler için çok değerlisiniz ve kendimizi daha çok geliştirebilmek adına verdiğimiz hizmetin kalitesini ölçümlemek amacıyla fal yorumunuzdan sonra görüşlerinizi fal yorum sayfasında yer alan yorum kısmına yazmanız bizi çok mutlu edecektir.. Yorumcularımız fal ücretlerini kendileri belirlemektedir..Fal baktırdıktan sonra aynı yorumcuya fal sonrasında ekstra sorularınız olursa eğer ücretsiz olarak soru sorabilirsiniz. Ayrıca falınız hakkındaki görüşlerinizi belirtebilirsiniz, yapacağınız yorumlar yorumcumuzun profilinde yayınlanır. Yapacağınız yorumlara göre her ay yorumculara bir başarı puanı ve ayrıca statü verilir, mesela o ay herkesin çok beğendiği bir yorumcuya yönetim 5 yıldız verir ve böylelikle o yorumcu Platin yorumcu statüsü kazanır. 4 yıldızlık yorumcu Gold yorumcu olur, 3 yıldızlık yorumcu Gümüş yorumcu olur. 1 ve 2 yıldızlık yorumcular ise Standart yorumcu olurlar.

Yorumcular kendi tercihlerine göre yorum türü belirler, kimi yorumcular sesli yorum yapar ( yani yorumcu falınızı yorumlarken ses kaydı hazırlar ve o ses kaydı size iletilir ) , kimi yorumcular ise yazılı yorum yapar, kimisi ise telefonla yorum yapar.. Telefonla yorum esnasında yorumcu asla numaranızı sistemden göremez ve sizde yorumcunun numarasını göremezsiniz, telefon falı gönderen üyelerimiz gün içerisinde sitemiz santrali olan 0850 346 2138 numaralı hattan aranır ve yorumcuyla böylelikle görüşebilirler.. Yorumcularla yapacağınız görüşmeler siz ve yorumcunun arasında özel olarak kalacaktır. Gizliliğinize önem veriyoruz ve yasalarımız gereği tüm görüşmeleriniz siz ve yorumcunuz arasında gizli olarak kalacaktır.. yorumcularımızla yaptığınız gorusmeler asla 3. şahıslarla paylaşılamaz. Gizliliğe dair tüm haklarınız yasalarımız gereği güvencemiz altındadır..

Dilediğiniz yorumcuyu seçebilirsiniz ve her türlü sorunuz için sitemizin İletişim kısmındaki formu doldurup bize gönderebilirsiniz veya 0850 346 2138 numaralı hattı arayarak müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz. veya sitemiz üyesi iseniz sitemizin iletişim bölümüne tıklayarak ordan destek bileti oluştur butonuna basarak destek talebi oluşturabilir ve tüm soru ve sorunlarınızı müşteri danışmanlarImiza iletebilirsiniz.. Müşteri danışmanlarımız sizlere mümkün olan en kısa süre içerisinde cevap verecektir...

Geleceği Yaradan dışında kimse bilemez, yorumcular kendi hisleriyle danışanlarına gelecek ile alakalı tahminlerde bulunabilirler sadece..

Bu tahminlerin doğruluğunu ise elbette ki zaman gösterecektir.. Hepinizin hakkında en hayırlısı ve en güzelinin olması temennisiyle.. :) Keyifli fallar dileriz :)

Sevgilerimizle... www.cingenen.com